رستوران الد هوس استانبول

معرفی:رستوران خانه قدیدمی یا الد هوس یکی از رستوران های خوب و قدیمی استانبول میباشد.این رستوران بهترین آشپز ها و سر آشپز های را استخدام کرده تا بهترین غذا ها را برای مسافران و گردشگزان عزیز سرو میکند.رستوران الد هوس دارای محوطه صمیمی و دل نشین میباشد.فضای رستوران طراحی چوبی دارد که ایوان آن طراحی شیک و دکوراسیون زیبایی دارد و دز بین مسافران عزیز تور استانبول طرفدار بسیار زیادی دارند.این رستوران در نزدیکی مسجد آبی و مسجد سلطان احمد قرار دارد.مسافران تور استانبول میتوانند بعد ازصرف غذا در این رستوران به مسجد رفته و از جاذبه های گردشگری دیدن کنند.مسافران عزیز میتوانند در کنار صرف غذا از اینترنت رایگان رستوران استفاده کنند و لحظات خوبی را در این رستوران سپری کنند.

منو رستوران:رستوران الد هوس غذا های غذاهای مدیترانه ای،غذهای دریایی،سالاد،غذای مخصوص کودکان،غذاهای مخصوص گیاه خواران غذا های اروپایی و از همه مهم تر غذاهای ترکی را برای مسافران و گردشگران عزیز سرو میکند.تمام غذا های این رستوران طعمی فوق العاده دارند به صورتیکه هیچ گاه از یادتان نمیرود.

ساعت کاری:ساعت ۹ صبح تا ۱ نیمه شب

موقعیت جغرافیایی:این هتل در منطقه فاتیح و در محله کانکورتاران قرار گرفته است و مسجد سلطان احمد و مسجد  ایاصوفیه قرار دارد.

پیشنهاد ما:این رستوران قدیمی بهترین غذا ها را که به بهترین نحو آماده شدن برای مسافران سرو میکند و فضای خانوادگی ایجاد کرده تا مسافران عزیز در محیطی آرام غذای خود را نوش چان کنند.

رستوران وای نات استانبول

معرفی:رستوران وای نات یک رستوران زیبا در شهر زیبای استانبول قرار گرفته است.این رستوران یک رستوران سنتی میباشد که فضای سرپوشیده و فضای باز دارد که مسافرین و گردشگران عزیز به دلخواه میتوانند در فضای باز یا سرپوشیده این رستوران سنتی بنشینند و غذای خود را نوش جان کنند.غذا های این رستوران را آسپز و سر آشپز های حرفه ای استانبول آماده و برای مسافران تور استانبول سرو میکنند.در هنگام غروب آفتاب فضای باز این رستوران جلو بسیار زیبایی به خود میگیرد که توجه همگان را به خود جلب میکند.مسافرین عزیز در صورت نیاز میتوانند همراه با خورد غذای خود از اینترنت رایگان این رستوران نیز استفاده کنند و لحظات خوبی را در این رستوران سنتی بگذرانند.

منو رستوران:غذای دریایی، باربیکیو، اروپایی، ترکی، غذای مخصوص گیاه خواران میباشد که مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند غذای خود را از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 10:30 تا 12 شب آماده پذیرایی ای از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران کلود 7 استانبول

معرفی رستوران : رستوران کلود سون یکی از رستوران های خوب شهر استانبول است که در منطقه بشیکتاش قرار گرفته است. این رستوران دارای سه قسمت فضای داخلی،‌ بار و تراس است که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. قسمت سرپوشیده محیطی خانوادگی و لوکس مناسب صرف غذا است؛ در قسمت بار و کافی شاپ شما مسافران تور استانبول می توانید با نشستن بر روی مبل های راحتی انواع نوشیدنی و دسر را میل کنید. قسمت تراس نیز بسیار زیبا است و از آن منظره فوق العاده ای از دریا و شهر استانبول نمایان است. 

رستوران کلود 7 استانبول

منو رستوران: در منوی این رستوران انواع غذاهای سنتی ترکی و غذاهای معروف اروپایی وجود دارد. قسمت های مختلف این منو شامل سوپ، پیش غذا، نوشیدنی، غذای اصلی و دسر می شود که در هرکدام تنوع زیادی مشاهده می کنید. برای مثال در قسمت غذاهای اصلی انواع پلوهای استانبولی،‌ استیک، کباب، پیتزا، غذاهای دریایی و غذاهای گریل وجود دارد.

پیشنهاد ما : یکی از بهترین رستوران های شهر استانبول با غذاهایی خوش طعم و چشم اندازی زیبا از تنگه بسفر! قیمت های منو این رستوران نیز بسیار مناسب است و هزینه زیادی روی دست شما نخواهد گذاشت.

رستوران کلود 7 استانبول

ساعت کاری رستوران : این رستوران از 6:30 صبح تا 11:30 شب باز است و صبحانه،‌ ناهار و شام را سرو می کند. 

موقعیت مکانی رستوران : استانبول ، بشیکتاش، خیابان باییلدیم، هتل هیلتون پارکسا، طبقه هفتم، رستوران کلود سون

رستوران کلود 7 استانبول

رستوران تورکواز گورمه استانبول

معرفی رستوران : در مکانی به دور از شلوغی یک رستوران بسیار زیبای سنتی قرار گرفته است که تورکواز گورمه نام دارد. از در رستوران که بخواهید وارد شوید تعدادی میز و صندلی خواهید دید که مربوط به فضای باز است. در ابتدای ورودی اولین چیزی که نظر شما را جلب می کنند چراغ های رنگی زیبایی است که از سقف آویزان شده اند. پرسنل مهمان نواز رستوران شما را به سمت میز مناسب هدایت خواهند کرد. رو میزی ها از صنایع دستی مردم استانبول است و سعی شده این ریزه کاری های مرتبط با سنت در همه جای رستوران وجود داشته باشد. حتی بعد از غذا نیز شما مهمان صاحب رستوران، به یک فنجان چای ترکی در استکان های زیبای کمر باریک خواهید شد. طعم غذا نیز بسیار مطلوب است و رضایت 85 درصدی مسافران تور استانبول را به همراه داشته است. 

رستوران تورکواز گورمه استانبول

منو رستوران: منو رستوران شامل چهار قسمت پیش غذا،‌ منوی اصلی، دسر و نوشیدنی است که در هرکدام از این قسمت ها می توانید غذاهای ترکی و یا اروپایی را مشاهده کنید. البته کباب ها و استیک های این رستوران طرفداران خاص خود را دارند. 

پیشنهاد ما : این رستوران پیشنهادی بسیار خوب برای صرف یک وعده غذا با پذیرایی ترکی است. قیمت ها نیز تقریبا مناسب است و برای هر نفر حدود 30 تا 70 لیر باید هزینه کنید. 

رستوران تورکواز گورمه استانبول

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 10 صبح تا 2 بعد از نیمه شب است. 

موقعیت مکانی رستوران : استانبول،‌ منطقه سلطان احمد،‌ خیابان آکبییک، رستوران تورکواز گورمه

کافه رستوران ماربلا استانبول

معرفی رستوران : کافه رستوران ماربلا یکی از رستوران های پرطرفدار محله شلوغ و پر رفت و آمد فاتیح است. این رستوران دارای دو قسمت سرپوشیده و تراس است که قسمت سرپوشیده مخصوص صرف غذا و قسمت روباز محدوده کافه است که در آن نوشیدنی، دسر و قلیان سرو می شود. در این کافه منظره فوق العاده ای از دریا و شهر در انتظار شما مسافران تور استانبول است. در قسمت رستوران میز و صندلی های بسیار راحتی وجود دارند و قرار گرفتن این میزها به صورت ردیفی باعث می شود که حتی جمع های خیلی بزرگ هم بتوانند به این رستوران بروند. روی دیوارهای این رستوران نقاشی های زیبایی کشیده شده است و قسمت های خالی نیز با عکس هایی از استانبول قدیم پر شده است.

کافه رستوران ماربلا استانبول

منو رستوران : در منو این رستوران انواع غذاهای مدیترانه ای، دریایی، کباب ها، غذاهای ترکی و غذاهای مخصوص گیاهخواران وجود دارد. سرآشپزهای این رستوران سعی می کنند تا طعم غذاها در این رستوران نزدیک به غذاهای خانگی باشد.

پیشنهاد ما : چشیدن طعم فوق العاده ماهی های این رستوران چیزی است که باید در صدر لیست سفارشات خود قرار دهید! هم چنین پیشنهاد می کنیم پس از صرف غذا کمی هم در محیط کافه بنشینید و از منظره زیبایی که در مقابل شما قرار گرفته است لذت ببرید. قیمت ها هم در این رستوران مناسب هستند. غذاها در منو از 27 لیر شروع می شوند و گرانترین غذا 58 لیر قیمت دارد.

کافه رستوران ماربلا استانبول

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 8:20 صبح تا 00:30 شب برای سرو صبحانه، ناهار و شام است.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه فاتیح، خیابان کایرا اوغلو و در همسایگی ایاصوفیه قرار گرفته است.