رستوران تورکواز گورمه استانبول

معرفی رستوران : در مکانی به دور از شلوغی یک رستوران بسیار زیبای سنتی قرار گرفته است که تورکواز گورمه نام دارد. از در رستوران که بخواهید وارد شوید تعدادی میز و صندلی خواهید دید که مربوط به فضای باز است. در ابتدای ورودی اولین چیزی که نظر شما را جلب می کنند چراغ های رنگی زیبایی است که از سقف آویزان شده اند. پرسنل مهمان نواز رستوران شما را به سمت میز مناسب هدایت خواهند کرد. رو میزی ها از صنایع دستی مردم استانبول است و سعی شده این ریزه کاری های مرتبط با سنت در همه جای رستوران وجود داشته باشد. حتی بعد از غذا نیز شما مهمان صاحب رستوران، به یک فنجان چای ترکی در استکان های زیبای کمر باریک خواهید شد. طعم غذا نیز بسیار مطلوب است و رضایت 85 درصدی مسافران تور استانبول را به همراه داشته است. 

رستوران تورکواز گورمه استانبول

منو رستوران: منو رستوران شامل چهار قسمت پیش غذا،‌ منوی اصلی، دسر و نوشیدنی است که در هرکدام از این قسمت ها می توانید غذاهای ترکی و یا اروپایی را مشاهده کنید. البته کباب ها و استیک های این رستوران طرفداران خاص خود را دارند. 

پیشنهاد ما : این رستوران پیشنهادی بسیار خوب برای صرف یک وعده غذا با پذیرایی ترکی است. قیمت ها نیز تقریبا مناسب است و برای هر نفر حدود 30 تا 70 لیر باید هزینه کنید. 

رستوران تورکواز گورمه استانبول

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 10 صبح تا 2 بعد از نیمه شب است. 

موقعیت مکانی رستوران : استانبول،‌ منطقه سلطان احمد،‌ خیابان آکبییک، رستوران تورکواز گورمه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید