رستوران سانس استانبول

معرفی رستوران : رستوران سانس (şans) یکی از رستوران های خوب شهر استانبول است که در سال 1992 افتتاح شده است. این رستوران در یک ویلای دو طبقه بسیار زیبا در منطقه لونت واقع شده است. در این رستوران دو محوطه سرپوشیده و روباز برای نشستن وجود دارد که محوطه روباز بسیار زیبا است و چشم انداز فوق العاده ای از باغ اطراف ویلا را برای شما به نمایش می گذارد. این رستوران از سوی سایت معتبر تریپ ادوایزر جزو یکی از رستوران های پرطرفدار شهر استانبول شناخته شده است. در رستوران سانس اینترنت بی سیم رایگان و خدمات ویلچر برای معلولین نیز وجود دارد. به شما مهمانان تور استانبول توصیه می کنیم قبل از رفتن به رستوران رزرو انجام دهید تا با مشکل پر بودن ظرفیت مواجه نشوید. ظرفیت این رستوران 125 نفر است.

رستوران سانس استانبول

منو رستوران: در منو متنوع این رستوران انواع غذاهای ترکی، مدیترانه ای، بین المللی و غذای مخصوص گیاه خواران وجود دارد. قیمت این غذا ها بین 30 تا 180 لیر ترکیه است. قسمت های مختلف منو شامل سالاد، سوپ ، اشتها آور،‌ پیتزا و ریزوتو، ماهی،‌ غذاهای گوشتی ، دسر، بستنی و سوربتو می باشد که هرکدام طعمی خاص دارند.

پیشنهاد ما: رستوران سانس همان طور که گفته شد یکی از بهترین رستوران های شهر استانبول است. منوی متنوع این رستوران شما را کمی برای انتخاب سردرگم می کند و قیمت غذاها با توجه به لوکس بودن رستوران تقریبا معقول به نظر می رسد. این رستوران انتخابی عالی برای صرف یک شام دو نفره در محیطی رویایی است.

رستوران سانس استانبول

ساعت کاری رستوران : در تمامی ایام هفته از ساعت 11:30 صبح تا 11:30 شب برای ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه تاریخی بشیکتاش قرار گرفته است و دارای دسترسی بسیار خوبی از طریق وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و تراموا است.

رستوران سانس استانبول

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید