رستوران وای نات استانبول

معرفی:رستوران وای نات یک رستوران زیبا در شهر زیبای استانبول قرار گرفته است.این رستوران یک رستوران سنتی میباشد که فضای سرپوشیده و فضای باز دارد که مسافرین و گردشگران عزیز به دلخواه میتوانند در فضای باز یا سرپوشیده این رستوران سنتی بنشینند و غذای خود را نوش جان کنند.غذا های این رستوران را آسپز و سر آشپز های حرفه ای استانبول آماده و برای مسافران تور استانبول سرو میکنند.در هنگام غروب آفتاب فضای باز این رستوران جلو بسیار زیبایی به خود میگیرد که توجه همگان را به خود جلب میکند.مسافرین عزیز در صورت نیاز میتوانند همراه با خورد غذای خود از اینترنت رایگان این رستوران نیز استفاده کنند و لحظات خوبی را در این رستوران سنتی بگذرانند.

منو رستوران:غذای دریایی، باربیکیو، اروپایی، ترکی، غذای مخصوص گیاه خواران میباشد که مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند غذای خود را از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 10:30 تا 12 شب آماده پذیرایی ای از مسافران تور استانبول میباشد.

رستوران تورکواز گورمه استانبول

معرفی رستوران : در مکانی به دور از شلوغی یک رستوران بسیار زیبای سنتی قرار گرفته است که تورکواز گورمه نام دارد. از در رستوران که بخواهید وارد شوید تعدادی میز و صندلی خواهید دید که مربوط به فضای باز است. در ابتدای ورودی اولین چیزی که نظر شما را جلب می کنند چراغ های رنگی زیبایی است که از سقف آویزان شده اند. پرسنل مهمان نواز رستوران شما را به سمت میز مناسب هدایت خواهند کرد. رو میزی ها از صنایع دستی مردم استانبول است و سعی شده این ریزه کاری های مرتبط با سنت در همه جای رستوران وجود داشته باشد. حتی بعد از غذا نیز شما مهمان صاحب رستوران، به یک فنجان چای ترکی در استکان های زیبای کمر باریک خواهید شد. طعم غذا نیز بسیار مطلوب است و رضایت 85 درصدی مسافران تور استانبول را به همراه داشته است. 

رستوران تورکواز گورمه استانبول

منو رستوران: منو رستوران شامل چهار قسمت پیش غذا،‌ منوی اصلی، دسر و نوشیدنی است که در هرکدام از این قسمت ها می توانید غذاهای ترکی و یا اروپایی را مشاهده کنید. البته کباب ها و استیک های این رستوران طرفداران خاص خود را دارند. 

پیشنهاد ما : این رستوران پیشنهادی بسیار خوب برای صرف یک وعده غذا با پذیرایی ترکی است. قیمت ها نیز تقریبا مناسب است و برای هر نفر حدود 30 تا 70 لیر باید هزینه کنید. 

رستوران تورکواز گورمه استانبول

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 10 صبح تا 2 بعد از نیمه شب است. 

موقعیت مکانی رستوران : استانبول،‌ منطقه سلطان احمد،‌ خیابان آکبییک، رستوران تورکواز گورمه

کافه رستوران ماربلا استانبول

معرفی رستوران : کافه رستوران ماربلا یکی از رستوران های پرطرفدار محله شلوغ و پر رفت و آمد فاتیح است. این رستوران دارای دو قسمت سرپوشیده و تراس است که قسمت سرپوشیده مخصوص صرف غذا و قسمت روباز محدوده کافه است که در آن نوشیدنی، دسر و قلیان سرو می شود. در این کافه منظره فوق العاده ای از دریا و شهر در انتظار شما مسافران تور استانبول است. در قسمت رستوران میز و صندلی های بسیار راحتی وجود دارند و قرار گرفتن این میزها به صورت ردیفی باعث می شود که حتی جمع های خیلی بزرگ هم بتوانند به این رستوران بروند. روی دیوارهای این رستوران نقاشی های زیبایی کشیده شده است و قسمت های خالی نیز با عکس هایی از استانبول قدیم پر شده است.

کافه رستوران ماربلا استانبول

منو رستوران : در منو این رستوران انواع غذاهای مدیترانه ای، دریایی، کباب ها، غذاهای ترکی و غذاهای مخصوص گیاهخواران وجود دارد. سرآشپزهای این رستوران سعی می کنند تا طعم غذاها در این رستوران نزدیک به غذاهای خانگی باشد.

پیشنهاد ما : چشیدن طعم فوق العاده ماهی های این رستوران چیزی است که باید در صدر لیست سفارشات خود قرار دهید! هم چنین پیشنهاد می کنیم پس از صرف غذا کمی هم در محیط کافه بنشینید و از منظره زیبایی که در مقابل شما قرار گرفته است لذت ببرید. قیمت ها هم در این رستوران مناسب هستند. غذاها در منو از 27 لیر شروع می شوند و گرانترین غذا 58 لیر قیمت دارد.

کافه رستوران ماربلا استانبول

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 8:20 صبح تا 00:30 شب برای سرو صبحانه، ناهار و شام است.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه فاتیح، خیابان کایرا اوغلو و در همسایگی ایاصوفیه قرار گرفته است. 

رستوران کلود 7 استانبول

معرفی رستوران : رستوران کلود سون یکی از رستوران های خوب شهر استانبول است که در منطقه بشیکتاش قرار گرفته است. این رستوران دارای سه قسمت فضای داخلی،‌ بار و تراس است که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. قسمت سرپوشیده محیطی خانوادگی و لوکس مناسب صرف غذا است؛ در قسمت بار و کافی شاپ شما مسافران تور استانبول می توانید با نشستن بر روی مبل های راحتی انواع نوشیدنی و دسر را میل کنید. قسمت تراس نیز بسیار زیبا است و از آن منظره فوق العاده ای از دریا و شهر استانبول نمایان است. 

رستوران کلود 7 استانبول

منو رستوران: در منوی این رستوران انواع غذاهای سنتی ترکی و غذاهای معروف اروپایی وجود دارد. قسمت های مختلف این منو شامل سوپ، پیش غذا، نوشیدنی، غذای اصلی و دسر می شود که در هرکدام تنوع زیادی مشاهده می کنید. برای مثال در قسمت غذاهای اصلی انواع پلوهای استانبولی،‌ استیک، کباب، پیتزا، غذاهای دریایی و غذاهای گریل وجود دارد.

پیشنهاد ما : یکی از بهترین رستوران های شهر استانبول با غذاهایی خوش طعم و چشم اندازی زیبا از تنگه بسفر! قیمت های منو این رستوران نیز بسیار مناسب است و هزینه زیادی روی دست شما نخواهد گذاشت.

رستوران کلود 7 استانبول

ساعت کاری رستوران : این رستوران از 6:30 صبح تا 11:30 شب باز است و صبحانه،‌ ناهار و شام را سرو می کند. 

موقعیت مکانی رستوران : استانبول ، بشیکتاش، خیابان باییلدیم، هتل هیلتون پارکسا، طبقه هفتم، رستوران کلود سون

رستوران کلود 7 استانبول

رستوران سانس استانبول

معرفی رستوران : رستوران سانس (şans) یکی از رستوران های خوب شهر استانبول است که در سال 1992 افتتاح شده است. این رستوران در یک ویلای دو طبقه بسیار زیبا در منطقه لونت واقع شده است. در این رستوران دو محوطه سرپوشیده و روباز برای نشستن وجود دارد که محوطه روباز بسیار زیبا است و چشم انداز فوق العاده ای از باغ اطراف ویلا را برای شما به نمایش می گذارد. این رستوران از سوی سایت معتبر تریپ ادوایزر جزو یکی از رستوران های پرطرفدار شهر استانبول شناخته شده است. در رستوران سانس اینترنت بی سیم رایگان و خدمات ویلچر برای معلولین نیز وجود دارد. به شما مهمانان تور استانبول توصیه می کنیم قبل از رفتن به رستوران رزرو انجام دهید تا با مشکل پر بودن ظرفیت مواجه نشوید. ظرفیت این رستوران 125 نفر است.

رستوران سانس استانبول

منو رستوران: در منو متنوع این رستوران انواع غذاهای ترکی، مدیترانه ای، بین المللی و غذای مخصوص گیاه خواران وجود دارد. قیمت این غذا ها بین 30 تا 180 لیر ترکیه است. قسمت های مختلف منو شامل سالاد، سوپ ، اشتها آور،‌ پیتزا و ریزوتو، ماهی،‌ غذاهای گوشتی ، دسر، بستنی و سوربتو می باشد که هرکدام طعمی خاص دارند.

پیشنهاد ما: رستوران سانس همان طور که گفته شد یکی از بهترین رستوران های شهر استانبول است. منوی متنوع این رستوران شما را کمی برای انتخاب سردرگم می کند و قیمت غذاها با توجه به لوکس بودن رستوران تقریبا معقول به نظر می رسد. این رستوران انتخابی عالی برای صرف یک شام دو نفره در محیطی رویایی است.

رستوران سانس استانبول

ساعت کاری رستوران : در تمامی ایام هفته از ساعت 11:30 صبح تا 11:30 شب برای ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه تاریخی بشیکتاش قرار گرفته است و دارای دسترسی بسیار خوبی از طریق وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و تراموا است.

رستوران سانس استانبول