رستوران شدو استانبول

معرفی:رستوران شدو از رستوران های خوب استانبول میباشد که در موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و در منطقه فاتح و در محله سلطان احمد ساخته شده است.رستوران شدو این رستوران تنها دو خیابان با مسجد آبی و بسیاری دیگر از جاذبه های استانبول فاصله دارد. در کافه رستوران شدو طعم واقعی غذاهای ترکی را تجربه کنید.در اینجا غذاهای باکیفت توسط سرآشپز با کفایت رستوران سرو می شود و همیشه خدماتی برجسته ارائه می دهد.محیط سرزنده و جمع‌ و‌ جور کافه حس صمیمیت را در شما زنده میکند.در این رستوران اینترنت رایگان نیز در اختیار گردشگران تور استانبول قرار داده میشود تا در طول سفر بتوانند براحتی به کار های اینترنتی خود رسیدگی کنند.ویژگی هایی برتر کافه رستوران شدو شامل غذای بیرون بر، رزرو میز، تلویزیون ، قبول امریکن اکسپرس، راحترین دسترسی برای صندلی چرخدار و صندلی پایه بلند،مسترکارت و ویزا میباشد.

رستوران شدو استانبول

منو رستوران:رستوران دارای منو غذایی از انواع غذاهای ترکی، آسیای میانه، بین المللی میباشد.مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران شدو از ساعت 11:00 صبح تا 23:50 آماده پذیرایی از گردشگران میباشد.

رستوران شدو استانبول

پیشنهاد ما:رستوران شدو دارای فضای شیک و مناسب برای مسافران میباشد و با بهترین غذا هایی که سرو میکند در بین گردشگران عزیز طرفدار زیادی پیدا کرده است. 

رستوران شدو استانبول

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید