مرکز خرید کوزی استانبول

مرکز خرید کوزی در سال 2010 در محله کادیکوی افتتاح شد. این مرکز خرید دارای ۵۷ فروشگاه ها و ۱۱ غرفه ، رستوران ها، تراس در فضای باز ، پارکینگ ، سالن کفش ، صندوق امانات ، اتاق مراقبت از کودک  و سالن تئاتر و سینما با ظرفیت ۴۰۰ نفر است فعالیت های فرهنگی و هنری هم در این مرکز انجام می شود و به این مرکز خرید خانه هنر هم می گویند. . فاصله مرکز خرید کوزی تا فرودگاه آتاتورک ۴۰ کیلومتر و تا فرودگاه سابیها حدود ۴۰ کیلومتر می باشد این مرکز خرید یک از شیک ترین مراکز خرید استانبول است و برندهای مختلفی در آن فعالیت دارند.اگر هدف اصلی شما از انتخاب تور استانبول خرید می باشد این مرکز خرید می تواند گزینه خوبی برای این منظور باشد.

 

مرکز خرید کوزی استانبول

 

مرکز خرید کوزی ستانبول

مرکز خرید کانیون استانبول

مرکز خریدی گران اما بی نظیر, در سال 2006 برنده جایزه معماری نمای شهری شد.دارای 160 فروشگاه و 9 سالن سینمایی و بزرگترین سالن بدنسازی ورزشی و انواع کافه ها و رستوران ها می باشد. برندهایی مثل بانانا ریپابلیک, تامی هیلفیگر, و آن تیلور فقط در این مرکز خرید شعبه دارند. همپنین این مرکز امکاناتی مثل پله برقی صندلی چرخدار و پارکینگ برای معلولین دارد. این مرکز خرید همیشه در فصل حراج حضور فعال دارد و می توان برندهای معروف را در حراج با قیمت های مناسب تهیه کرد. بنابراین این مرکز می تواند یکی از پربازدیدترین اماکن تور استانبول باشد.این مرکز دقیقا روبروی مترو قرار دارد. این فروشگاه از ساعت 10 صبح تا 10 شب فعالیت دارد.

مرکز خرید کانیون استانبول

مرکز خرید کانیون استانبول

مرکز خرید کانیون استانبول

مرکز خرید پالادیوم استانبول 

یکی از شیک ترین مراکز خرید استانبول مرکز خرید پالادیوم می باشد این مرکز خرید یکی از بزرگ ترین مراکز خرید استانبول می باشد در این مرکز خرید می توانید بهتر مارک های ترکی و بین المللی را می توان پیدا کرد. در مرکز خرید اوت لت دیپو انواع لباس ها و پوشاک و لوازم آرایشی بهداشتی و... موجود می باشد و همچنین در این مرکز خرید رستوران و یک کافه برای  رفع خستگی مسافران تور استانبول وگردشگران و دیگر بازدید کنندگان م تدارک دیده شده است. 

 

 

مرکز خرید جواهیر استانبول

این مرکز خرید در 15 کتبر 2005 افتتاح شده و بزرگترین مرکز خرید اروپا و ششمین مرکز خرید بزرگ دنیا که بیش از صد برند جهانی محبوب از پوشاک تا جواهرات گرفته تا اسباب بازی و رستوران در آن قرار دارند. این مرکز خرید شش طبقه در قلب شهر قرار دارد. برندهای آشنایی چون بنتون ادیداس اسپریت کانورس دبنهامز لیوایز زارا مانگو و ماسیمودوتی در جواهیر شعبه دارند.و بازدید از آن برای کسانی که به تور استانبول می روند خالی از لطف نیست.

مرکز خرید جواهر  استانبول به قدری بزرگ است که در درون خود یک شهر بازی سر پوشیده تمام عیار جای می دهد. با نمایش فیلم های سینمایی روز دنیا، غذاهای لذیذ و خوشمزه از کشورهای مختلف دنیا، پارک بازی سرپوشیده مخصوص کودکان وغیره توانسته از نظر مساحت و اهمیت به تفریح مقام نخست را در ترکیه از آن خود کند 

ساعت کار جواهیر بین 10 صبح تا 10 شب است.

مرکز خرید جواهیر استانبول

مرکز خرید جواهیر استانبول

بازار سنتی استانبول

این بازار یکی از بازار های قدیمی ترکیه می باشد. مسافران تور استانبول و گردشگران که قصد خرید باقیمت مناسب را دارند می تواند این بازار بهترین انتخاب آنها باشد. خود این بازار یکی از محبوبترین بازار ها در میان مردم محلی استانبول  هم می باشد. اجناسی مثل انواع مواد غذایی و ادویه جات و شیرینی های سنتی استانبول و لباس و پوشاک و لوازم آریشی بهداشتی و دیجتالی و انواع ظروف و ... می باشد. لازم به ذکر است در نزدیکی این بازرا پمپ بنزین و ایستگاه تاکسی برای رفاه مسافران تور استانبول هم مجود می باشد.