کافه رستوران ماربلا استانبول

معرفی رستوران : کافه رستوران ماربلا یکی از رستوران های پرطرفدار محله شلوغ و پر رفت و آمد فاتیح است. این رستوران دارای دو قسمت سرپوشیده و تراس است که قسمت سرپوشیده مخصوص صرف غذا و قسمت روباز محدوده کافه است که در آن نوشیدنی، دسر و قلیان سرو می شود. در این کافه منظره فوق العاده ای از دریا و شهر در انتظار شما مسافران تور استانبول است. در قسمت رستوران میز و صندلی های بسیار راحتی وجود دارند و قرار گرفتن این میزها به صورت ردیفی باعث می شود که حتی جمع های خیلی بزرگ هم بتوانند به این رستوران بروند. روی دیوارهای این رستوران نقاشی های زیبایی کشیده شده است و قسمت های خالی نیز با عکس هایی از استانبول قدیم پر شده است.

کافه رستوران ماربلا استانبول

منو رستوران : در منو این رستوران انواع غذاهای مدیترانه ای، دریایی، کباب ها، غذاهای ترکی و غذاهای مخصوص گیاهخواران وجود دارد. سرآشپزهای این رستوران سعی می کنند تا طعم غذاها در این رستوران نزدیک به غذاهای خانگی باشد.

پیشنهاد ما : چشیدن طعم فوق العاده ماهی های این رستوران چیزی است که باید در صدر لیست سفارشات خود قرار دهید! هم چنین پیشنهاد می کنیم پس از صرف غذا کمی هم در محیط کافه بنشینید و از منظره زیبایی که در مقابل شما قرار گرفته است لذت ببرید. قیمت ها هم در این رستوران مناسب هستند. غذاها در منو از 27 لیر شروع می شوند و گرانترین غذا 58 لیر قیمت دارد.

کافه رستوران ماربلا استانبول

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از 8:20 صبح تا 00:30 شب برای سرو صبحانه، ناهار و شام است.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه فاتیح، خیابان کایرا اوغلو و در همسایگی ایاصوفیه قرار گرفته است. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید