رستوران شدو استانبول

معرفی:رستوران شدو از رستوران های خوب استانبول میباشد که در موقعیت جغرافیایی خوبی دارد و در منطقه فاتح و در محله سلطان احمد ساخته شده است.رستوران شدو این رستوران تنها دو خیابان با مسجد آبی و بسیاری دیگر از جاذبه های استانبول فاصله دارد. در کافه رستوران شدو طعم واقعی غذاهای ترکی را تجربه کنید.در اینجا غذاهای باکیفت توسط سرآشپز با کفایت رستوران سرو می شود و همیشه خدماتی برجسته ارائه می دهد.محیط سرزنده و جمع‌ و‌ جور کافه حس صمیمیت را در شما زنده میکند.در این رستوران اینترنت رایگان نیز در اختیار گردشگران تور استانبول قرار داده میشود تا در طول سفر بتوانند براحتی به کار های اینترنتی خود رسیدگی کنند.ویژگی هایی برتر کافه رستوران شدو شامل غذای بیرون بر، رزرو میز، تلویزیون ، قبول امریکن اکسپرس، راحترین دسترسی برای صندلی چرخدار و صندلی پایه بلند،مسترکارت و ویزا میباشد.

رستوران شدو استانبول

منو رستوران:رستوران دارای منو غذایی از انواع غذاهای ترکی، آسیای میانه، بین المللی میباشد.مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:رستوران شدو از ساعت 11:00 صبح تا 23:50 آماده پذیرایی از گردشگران میباشد.

رستوران شدو استانبول

پیشنهاد ما:رستوران شدو دارای فضای شیک و مناسب برای مسافران میباشد و با بهترین غذا هایی که سرو میکند در بین گردشگران عزیز طرفدار زیادی پیدا کرده است. 

رستوران شدو استانبول

رستوران ال پسکادور استانبول

معرفی:رستوران ال پسکادور از رستوران خوب استانبول میباشد که در محله فاتح و سلطان احمد ساخته شده است.مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند وعده های صبحانه، نهار و شام را با منوهایی متنوع از غذا های لذیذ را سفارش دهند.موقعیت مکانی این رستوران بسیار خوب میباشد.آشپز ها و سرآشپز های این رستوران تمام غذا ها را با مواد غذایی با کیفیت آماده میکنند.پرسنل های این رستوران با روی خوش از مسافران تور استانبول پذیرایی میکنند.از جمله امکانات این رستوران می توان به قابلیت رزرو، راه دسترسی برای افراد کم توان وناتوان جسمی، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، پارکینگ، تلویزیون، قبول مسترکارت و ویزا، پرداخت نقد و دیجیتال و وایفای رایگان اشاره کرد.همچنین مسافران تور استانبول براحتی به کار های اینترنتی خود رسیدگی کنند.هزینه و قیمت تمام غذا ها بسیار مناسب میباشد.

رستوران ال پسکادور استانبول

منو رستوران:رستوران ال پسکادور داری منویی از غذاهای ترکی، باربیکیو، دریایی، مدیترانه ای، گیاهی میباشد.گردشگران عزیز میتوانند از روی منو غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران پنج‌شنبه و دوشنبه: 12 ظهر تا 2 نیمه شب  | سه شنبه: 12 تا 1:30نیمه شب | چهارشنبه 12 تا 3 نیمه شب آماده پذیرایی از گردشگران تور استانبول میباشد.

رستوران ال پسکادور استانبول

پیشنهاد ما:فضای زیبا و شیک این رستوران باعث شده است تا هر روزه تعداد گردشگران به این رستوران افزایش پیدا کنند.به شما مسافران عزیز پیشنهاد میشود در طول سفر خود برای صرف غذا به این رستوران رفته و از غذا های لذیذ آن نوش جان کنید.

موقعیت جغرافیایی:ترکیه، استانبول، محله فاتح، سلطان احمد، گوزل سانتالار سوکاک شماره 5

رستوران ال پسکادور استانبول

رستوران الد هوس استانبول

معرفی:رستوران خانه قدیدمی یا الد هوس یکی از رستوران های خوب و قدیمی استانبول میباشد.این رستوران بهترین آشپز ها و سر آشپز های را استخدام کرده تا بهترین غذا ها را برای مسافران و گردشگزان عزیز سرو میکند.رستوران الد هوس دارای محوطه صمیمی و دل نشین میباشد.فضای رستوران طراحی چوبی دارد که ایوان آن طراحی شیک و دکوراسیون زیبایی دارد و دز بین مسافران عزیز تور استانبول طرفدار بسیار زیادی دارند.این رستوران در نزدیکی مسجد آبی و مسجد سلطان احمد قرار دارد.مسافران تور استانبول میتوانند بعد ازصرف غذا در این رستوران به مسجد رفته و از جاذبه های گردشگری دیدن کنند.مسافران عزیز میتوانند در کنار صرف غذا از اینترنت رایگان رستوران استفاده کنند و لحظات خوبی را در این رستوران سپری کنند.

منو رستوران:رستوران الد هوس غذا های غذاهای مدیترانه ای،غذهای دریایی،سالاد،غذای مخصوص کودکان،غذاهای مخصوص گیاه خواران غذا های اروپایی و از همه مهم تر غذاهای ترکی را برای مسافران و گردشگران عزیز سرو میکند.تمام غذا های این رستوران طعمی فوق العاده دارند به صورتیکه هیچ گاه از یادتان نمیرود.

ساعت کاری:ساعت ۹ صبح تا ۱ نیمه شب

موقعیت جغرافیایی:این هتل در منطقه فاتیح و در محله کانکورتاران قرار گرفته است و مسجد سلطان احمد و مسجد  ایاصوفیه قرار دارد.

پیشنهاد ما:این رستوران قدیمی بهترین غذا ها را که به بهترین نحو آماده شدن برای مسافران سرو میکند و فضای خانوادگی ایجاد کرده تا مسافران عزیز در محیطی آرام غذای خود را نوش چان کنند.

رستوران ارهان استانبول

معرفی:رستوران ارهان از رستوران های خوب استانبول میباشد که در منطقه سلطان احمد قرار گرفته است.رستوران ارهان تراس زیبایی دارد تا مسافران عزیز تور استانبول بتوانند در فضای شیک و دل نشین غذای خود را نوش جان کنند.غذاهای این رستوران سبک ترکی دارند و بر روی اجاق های کوچک و زیبایی سرو می شوند.غذا های رستوران را بهترین آشپز ها آماده میکند و بهترین مواد غذایی را برای مسافران تور استانبول آماده میکند.ج قیمتی این رستوران به طور متوسط میباشد از بین رستوران های دیگر قیمت و کیفیت بهتری دارد.مسافران عزیز بعد از بازدید مکان هایی چون موزه ایاصوفیه، مسجد آبی، موزه هنرهای اسلامی، ایاصوفیه کوچک و کاخ توپکاپی میتوانند به این رستوران رفته و از بهترین غذا سفارش دهند و نوش جان کنند.

رستوران ارهان استانبول

منو غذایی:رستوران ارهان دارای منو غذایی از انواع سوپ، املت ها، استارتر ها و غذاهای دریایی، غذاهای حلال، ترکی، آسیای میانه، اروپایی میباشد تا مسافران عزیز از روی منو بتوانند سفارش دهند.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، خیابان کلو فارر ۲۹/E

رستوران ارهان استانبول

ساعت کاری:رستورن ارهان از ساعت 11 صبح تا 12 شب آماده خدمت رسانی به مسافران تور استانبول میباشد.

پیشنهاد ما:مسافران عزیز تور استانبول اگر به این شهر زیبا و تاریخی رفتید بعد از یک روز بازدید از این شهر میتوانید به رستوران ارهان رفته و از بهترین و خوشمزه ترین غذا های این رستوران سفارش دهید و نوش جان کنید.فضای دل نشین این رستوران همه ی گردشگران را به خود جلب میکند.

رستوران ارهان استانبول

رستوران وای نات استانبول

معرفی:رستوران وای نات یک رستوران زیبا در شهر زیبای استانبول قرار گرفته است.این رستوران یک رستوران سنتی میباشد که فضای سرپوشیده و فضای باز دارد که مسافرین و گردشگران عزیز به دلخواه میتوانند در فضای باز یا سرپوشیده این رستوران سنتی بنشینند و غذای خود را نوش جان کنند.غذا های این رستوران را آسپز و سر آشپز های حرفه ای استانبول آماده و برای مسافران تور استانبول سرو میکنند.در هنگام غروب آفتاب فضای باز این رستوران جلو بسیار زیبایی به خود میگیرد که توجه همگان را به خود جلب میکند.مسافرین عزیز در صورت نیاز میتوانند همراه با خورد غذای خود از اینترنت رایگان این رستوران نیز استفاده کنند و لحظات خوبی را در این رستوران سنتی بگذرانند.

منو رستوران:غذای دریایی، باربیکیو، اروپایی، ترکی، غذای مخصوص گیاه خواران میباشد که مسافران و گردشگران تور استانبول میتوانند غذای خود را از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:این رستوران از ساعت 10:30 تا 12 شب آماده پذیرایی ای از مسافران تور استانبول میباشد.